EDUKACIJA Į BIBLIOTEKĄ

2 kl. mokiniai dalyvavo Šiaulių r. sav. Kuršėnų m. bibliotekos  edukaciniame renginyje  ,,Auštant“, kuris skirtas  Šiaurės šalių literatūros savaitei ,,Gamta šiaurėje“. Vaikai žvakių šviesoje klausėsi apsakymo ,,Jei sutiktum lokį“. Analizavo ir atsakinėjo į klausimus. Vaikščiojo po naujos bibliotekos erdves skirtas vaikams. Žaidė žaidimus ,,Užaugink žemaičių gėlę“, dalyvavo viktorinoje ,,Viskas apie molį“. Susipažino su bibliotekos fondu ir jiems siūlomomis veiklomis.

   Antrokai jau turi skaitytojo bilietus ir šis apsilankymas bus ne paskutinis, kuris paskatins dar labiau pamilti knygeles ir jas skaityti.

                                         2 kl. mokytoja Silva Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *