DŽIUGINANTĮ SODĄ KURIU PATS…

Vykdydami Šiaulių rajono savivaldybės pokyčio projekto „Ugdymas netradicinėse erdvėse“ veiklas, gegužės 6 ir 12  dienomis, mokyklos 6 ir 8 klasių mokinių būrys vyko į VU Šiaulių akademijos Botanikos sodą.  Dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Džiuginantį sodą kuriu pats: dauginu vegetatyviškai.

Užsiėmimo vadovė pakvietė apžiūrėti botanikos sodą: žydinčius rododendrus, tulpes, šilagėles. Supažindino su retais, įvairiose geografinėse platumose augančiais augalais, papasakojo botanikos sodo sukūrimo istoriją. Po trumpos ekskursijos mokiniai  šiltnamyje ėmėsi  praktinių darbų: sodino alaviją ir šilropę. Pasodintą augaliuką, pavadintą „draugu“, vežėsi kartu į mokyklą.

Mokiniai edukacijos metu pagilino botanines žinias, supratimą apie augalų dauginimo būdus ir sėklų įvairovę, sužinojo kaip namuose padauginti augalus, mokėsi pažinti, rūpintis ir prižiūrėti augalus. Užsiėmimo akimirkos nuotraukose.

Informaciją parengė Dalia Liutkienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *