DALYVAVIMAS KONKURSUOSE

4b klasės mokinių respublikiniame ekologiniame konkurse

Balandžio mėnesį 4b klasės mokiniai Gerda Dargytė, Lorena Budrytė, Lukas Norkus, Dovydas Lengvenis dalyvavo respublikiniame – ekologiniame mokinių fotografijų konkurse „Žemės mintys“.

Konkurso uždaviniai: skatinti mokinius aktyviai dalyvauti meninėje, patyriminėje, kūrybinėje veikloje, ugdyti pastabumą ir pagarbą supančiai gamtai, ekologinėms problemoms, mokytis kurti estetiškas – menines fotonuotraukas. Mokiniai fotografavo gamtą, jos grožį, išdaigas, ekologines

Problemas, gamtos apsaugą. Konkurso laureatas Lukas Norkus. Mokinius ruošė mokytojos Tatjana Borisevičienė ir Danutė Petrauskienė.

Mokinių dalyvavimas respublikiniame kūrybiniame konkurse ,,Seną skrynią pravėrus“

Balandžio mėnesį vyko respublikinis kūrybinis konkursas „Seną skrynią pravėrus“. Konkurso tikslas – kūrybiškai atskleisti senovinių daiktų istorijas. Konkurso uždaviniai: skatinti mokinius, bendraujant su tėveliais, seneliais ar naudojantis informacija, rasta internete, enciklopedijoje, vadovėlyje sukurti įasmenintą istoriją, teikiančią pažinti konkretų senovinį daiktą; ugdyti mokinių kūrybiškumą, smalsumą, pasitikėjimą savimi; mokyti pastebėti ir pajusti grožį, su menine kūryba kaip raiškos priemone, kurti ir išgyventi kūrybos džiaugsmą. Konkursui darbus pateikė 4b klasės mokinė Milda Adomaitytė ir 7 klasės mokinys Deimantas Poškus. Mokiniai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse. Mokinius ruošė mokytojos Tatjana Borisevičienė, Danutė Petrauskienė, Modesta Purienė.