„BORUŽIUKŲ“ SUSITIKIMAS SU KALĖDA

Gruodžio 16 d. priešmokyklinio ugdymo „Boružiukų“ grupės vaikučiai dalyvavo Žaliūkių malūnininko sodyboje-muziejuje vykusioje edukacijoje „Adventas- tikėjimai, spėjimai, burtai“, kurios metu susipažino su senaisiais papročiais: Kūčių burtais, adventiniais spėjimais, draudimais, kurių privalu laikytis Advento metu, bei kartu su edukatore kepė kūčiukus. Vaikus aplankė Kalėda, kuris vaikams pademonstravo senovinius žaislus, žaidė su vaikais adventinius žaidimus ir įteikė visiems ne tik po stebuklingą riešutėlį, kuris visus metus apsaugo nuo negandų ir nesėkmių, bet ir po kalėdinę dovanėlę. Pasivaišinę pačių keptais kūčiukais, išbandę burtus ir žaidimus, vaikai ramiai lauks Kūčių vakaro, kada įgyta  patirtimi galės pasidalinti su savo artimaisiais.

Tikimės, kad ši edukacija leis vaikams labiau pajusti Advento susikaupimą, stebuklingą ramybę bei tikrąją Kalėdų laukimo prasmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *