„BORUŽIUKŲ“ ŠIMTADIENIS

Vilnijanti šimtadienių banga neaplenkė ir mūsų mokyklos PU „Boružiukų“ grupės.  Šimtadienio šventėje vaikai tėveliams parodė pasakos „Ropė“ inscenizaciją, kur jų kuriama istorija pasakoja apie šių dienų šeimą, įsisukusią į nuolatinio skubėjimo ir noro viską suspėti  verpetą. Po spektakliuko visi šventės dalyviai  žaidė žaidimus, kurie reikalavo ne tik vikrumo, dėmesio koncentracijos , bet ir loginio mąstymo bei komandinio darbo įgūdžių .Šimtadienio šventę švelnia lopšine ir visus šventės dalyvius įtraukiančiu muzikiniu žaidimu papuošė mama Gintarė. Mama Sandra įamžino spektaklio akimirkas. Džiaugiamės ne tik vaikučių šauniu pasirodymu, bet ir tėvelių bendryste, aktyviu, smagiu dalyvavimu renginyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *