„BORUŽIUKŲ “ KOVO 11-OSIOS ŠVENTĖ

Kovo 10 d. priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai paminėjo Kovo 11-ąją netradiciškai, o
susijungdami ZOOM platformoje su Šiaulių r. įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais. Kužių
mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Audronė ir Loreta organizavo Šiaulių rajono
priešmokyklinio ugdymo įstaigų patyriminio interaktyvaus pilietiškumo ugdymo projektą
„Draugystės tiltai“, kuriame dalyvavo 8 Šiaulių r. ugdymo įstaigos (10 PU grupių). Vasario 1d.–kovo10 d. projekto dalyviai vykdė STEAM veiklas, kūrė veiklų pristatymus bei siuntė skaitmeninius sveikinimus kitiems projekto dalyviams. Susitikimo metu, vieningai sugiedoję Tautišką giesmę, projekto dalyviai susiskirstė darbui poromis, kur vieni kitiems pristatė savo vykdytas veiklas, uždavė ir atsakė įvairius klausimus apie Lietuvą. Susitikimas baigėsi visų dalyvių palinkėjimais Lietuvai.
Lai pildosi nuoširdūs vaikų palinkėjimai bei jų mažose širdelėse teauga pagarba ir meilė savo
Tėvynei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *