„BORUŽIUKŲ“ DIENA PALAPINIŲ KIEMELYJE

Gegužės 24 d.  “boružiukai“ darželio kieme įkūrė  palapinių kiemelį, kur su draugais „gyveno“ palapinėse, žaidė žaidimus jose bei lauko erdvėse, lauko virtuvėje virė sriubą, lauže kepė bulves, zefyrus. Į svečius užsuko ir linksmasis drambliukas, su kuriuo vaikai noriai pašoko bei išdykavo. Šia netradicine veikla „boružiukai“ baigė grupės metinį projektą „Aš žygeivis Lietuvos“ . Tad draugiškai susėdę prie laužo visi reflektavo, ką nuveikė, kas pavyko, ką dar norėtų nuveikti. Prisiminę ir pasidžiaugę nuveiktais darbais, pastebėjo, kad įgijo ir žinių, reikalingų keliaujančiam  turistui. Ko pritrūko? Vaikai norėtų dar daugiau žygių, kelionių… Gal ne viską suspėjome atlikti, tačiau norisi, kad nuveiktus darbus „boružiukai“ smagiai  prisimintų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *