„BORUŽIUKIŲ“ DALYVAVIMAS KONFERENCIJOJE „PARODYK IR PAPASAKOK“

Gegužės 21 d. PUG „Boružiukai“ ugdytinės Eneida, Žemyna ir Luka dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo konferencijoje „Parodyk ir papasakok: Gamtos tyrinėtojai / Show and Tell: Nature Explorers“, vykusioje Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla.

Mergaitės ne tik pristatė pranešimą „Saugokime Žemę“, bet ir pradžiugino konferencijos dalyvius nuotaikingu šokiu „Save the Earth“.

Dalyvavimas konferencijoje stiprino ugdytinių pasitikėjimą savimi, bendravimo bei viešojo kalbėjimo įgūdžius. Stebėdamos kitų dalyvių pranešimus, mergaitės plėtė žinias apie gamtą, jos saugojimą ir tvarius gamtinius eksperimentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *