„BORUŽIUKAI“ KONFERENCIJOJE „NUO RAIDĖS IKI KNYGOS“

Lapkričio 30 d. PUG „Boružiukai“ ugdytiniai su savo mokytojomis dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų PUG ir 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Nuo raidės iki knygos“ , kuri vyko VšĮ

Šiaulių jėzuitų mokykloje.  „Boružiukai“ keliavo darbuotis į kūrybinės provokacijos „Vilkas ir septyni ožiukai kitaip“ konferencijos sekciją. Čia Pasakų fėja (aktorė J. Budriūnaitė) vaikams pravedė pamokėlę, kaip sukurti savitą, netradicinę  pasaką, kiti konferencijos dalyviai pristatė savo ruoštus pristatymus, mini vaidinimus, o „Boružiukai“ suvaidino pasaką „Gerasis vilkas“. Konferencijos dalyviai pasidalino kūrybiniais darbais, mintimis, gerąja patirtimi; bei tiesiog pasibuvo jaukioje bendrystėje ir pasisėmė naujų patyrimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *