„BORUŽIUKAI“ DARŽELIUI TARIA SUDIE

Kiekvienais  metais ateina diena, kai priešmokyklinukai  turi atsisveikinti su darželiu. Gegužės 30 d. PUG „Boružiukai“ vaikai su tėveliais, svečiai rinkosi į išleistuvių šventę. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai atsisveikindami su darželiu paruošė meninį  pasirodymą, o lopšelio grupės vaikučiai atėjo atsisveikinti su savo didžiaisiais draugais bei palinkėti sėkmės mokykloje. Kiekvienas „boružiukas“ gavo nominaciją, kurios nusipelnė dirbdamas visus metus. Taip pat priešmokyklinio ugdymo mokytojos  vaikams įteikė po diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje. Sėkmės peržengus mokyklos slenkstį jiems linkėjo ir būsimoji pirmokėlių mokytoja Edita. Po šventinės dalies visi sugužėjo į kiemą,  kur jų laukė ne tik puikus oras, bet ir Kakė Makė su Piratu Kukuliu. Visi kartu žaidė smagius žaidimus, gaudė krintantį sniegą, smaginosi muilo burbulų burbulynėje. Prisigaudę nepakartojamų vaikystės akimirkų „boružiukai“ išėjo į vasarą, kada pailsės, sustiprės ir pasiruoš Rugsėjo 1-ąją drąsiai praverti mokyklos duris.

Sėkmės Jums – būsimieji pirmokėliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *