BIRŽŲ KRAŠTAS APLANKYTAS!

Spalio 18-osios rytą Kužių mokyklos šeštokai, devintokai ir dešimtokai į mokyklą rinkosi džiugiai nusiteikę – visų jų laukė edukacinė išvyka į Biržų kraštą. Puikios nuotaikos negadino net gan intensyvus lietus. O visiems sugužėjus autobusan, pasirodė pirmieji pragiedruliai.

Biržai kužiečius pasitiko su saule, o pirmoji išvykos stotelė buvo nuostabioji Biržų pilis. Čia mokiniai pasakojimais bei interaktyviomis priemonėmis buvo supažindinti su Biržų miesto istorija, klausėsi pasakojimo apie įžymiąją Kunigaikščių Radvilų giminę, apžiūrėjo Biržų pilies ginklų arsenalą.

Antrąja stotele tapo ilgiausias pėsčiųjų tiltas Lietuvoje per Širvėnos ežerą, o po jo sekė lipimas į Biržų regioninio parko teritorijoje prie Kirkilų karstinių ežerėlių pastatytą apžvalgos bokštą, kurio forma primena kanoją arba grimztančią valtį. Bokšto aukštis – beveik 32 metrai. Iš jo atsivėrė kvapą gniaužiantis vaizdas į gamtą užliejusį rudenį.

Na ir galiausiai mokiniai pasiekė laukiamiausią stotelę – Kirkilų pramogų parką, kuriame išliejo likusią jaunatvišką energiją. Jaunimas bėgiojo po unikaliai dekoruotą šiurpinančio cirko tematika parką, fotografavosi prie dekoracijų, suposi ant karuselių, skanavo įvairių užkandžių ir gėrimų. O prisisotinę visų pramogų, traukdami dainas vyko namo, atgal į gimtuosius Kužius.

D. Virkutienė, D. Bulanovienė, A. Akučkienė, L. Jankauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *