BENDRADARBIAVIMO PAMOKA SKIRTA VASARIO 16-TAI PAMINĖTI

Š.m. vasario 10 d. tęsiant bendradarbiaujančių klasių projektą, vyko pamoka Vasario 16-tai paminėti. Pamokoje dalyvavo Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos 8, ir Šiaulių rajono Kužių mokyklos 7 klasių mokiniai. Mokiniai pristatė savo mokyklas, kužiečiai savo miestelį. Kadangi artėja Lietuvos gimtadienis, o  Vilnius šiemet mini jubiliejų 700 metų, tai  ir  sveikinimai būtini. Kužių moksleiviai sveikino su Vilniaus gimtadieniu, vilniečiai sveikinimus skyrė Lietuvai. Toliau mokiniai sprendė viktorinos klausimus. Pabaigai Mentimeter programoje rašė pabaigą sakiniui Lietuva tai … Pabaigai refleksija, įvertinimas. Skambėjo žodžiai: patiko, smagu, įdomu, linksma … Pamoka baigėsi, bet draugystė ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *