Bendradarbiavimo bendruomenei projektas „Atnaujinkime Carito vagonėlį“

2024m. gegužės ir birželio mėnesiai mums tapo išskirtiniai. Mūsų mokykla vykdė bendradarbiavimo bendruomenei projektą su Kužių Carito centru. 2023-12-14 mūsų mokykloje įvyko pažintinis susitikimas su Carito organizacijos darbuotojomis ir savanorėmis. Bendraujant kilo mintis, kad Kužių Caritietės  norėtų mokinių pagalbos centriuko atnaujinimui. Kilus idėjai mokiniai piešė, kaip galėtų atrodyti Carito vagonėlis, o galiausiai bendradarbiaujant mokyklai, parapijai ir seniūnijai buvo įvykdyti kūrybiniai mokinių darbai. Carito savanorė dalinasi mintimis „Sako, stebuklų nebūna. Netiesa. Kartais ištartas noras pavirsta stebuklu, kurį sukuria nuostabūs žmonės. Nuoširdų ačiū tariu mokytojoms ir puikiam, šauniam jaunimui už šį stebuklą.  Jūsų darbas papuošė mus.“  Su idėja „Gerumas mus vienija“ pradėjome pažintį su Carito centru ir baigiam šiuos mokslo metus su šios minties patvirtinimu. Gerumas tikrai mus suvienijo. Ačiū visiems prisidėjusiems prie idėjos įgyvendinimo. 

Tikybos mokytoja Irena L. 


 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *