BENDRADARBIAVIMAS TĘSIASI

Kovo 30 d. antrokai turėjo tęstinį bendradarbiavimo projektą su Šilutės r. Juknaičių pagrindine mokykla. Mūsų antrokai supažindino Juknaičių mokyklos antrokus su artėjančiomis šventėmis: Verbomis, Didžiąja savaite ir Šv. Velykomis.

Mokiniai interaktyvios Genially programos pagalba prisiminė svarbiausius šio laikotarpio Jėzaus gyvenimo įvykius, atliko interaktyvių užduočių ir tęsė veiklas praktiniais darbais, kurdami Golgotos kalną.

Mūsų mokiniai dirbo 2 grupelėse ir kūrė skirtingus kalnus. Vienas buvo kuriamas iš miško gėrybių (samanų, kerpių, šakų), o kitas – reikalaujantis dėmesio, nes bus iki švenčių auginama žolytė. Mūsų draugai kūrė kiekvienas asmeniškai darbelius, kuriuose augins žolytę ir Golgotos kalną sudėliojo bendromis jėgomis.

Džiaugiamės savo darbų rezultatais, bendravimu ir kartu gimstančiomis naujomis patirtimis.

Dėkoju mokytojai Dainai Endzelienei už bendradarbiavimą.

Tikybos mokytoja Irena Liutkevičienė