BENDRADARBIAVIMAS PRASIDEDA NUO PIRMO ŽINGSNIO

Kovo 2-oji tapo ypatinga ir išskirtinė diena dviems Lietuvos mokykloms. Ketvirtadienį buvo pradėtas dviejų mokytojų bendradarbiavimas sujungiant 2 mokyklas į bendras veiklas.

Artėjant Šv. Kazimiero minėjimui ir prasidedant „Kaziuko mugės“ bruzdesiui Šilutės r. Juknaičių pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos mokiniai jungėsi į bendrą integruotą, netradicinę tikybos ir pasaulio pažinimo pamoką.

Juknaičių pagrindinės mokyklos pradinių klasių vyr. mokytoja Daina Endzelienė ir Kužių mokyklos tikybos vyr. mokytoja Irena Liutkevičienė mokiniams priminė Kaziuko mugės tradicijas, supažindino su pačio Šv. Kazimiero asmenybe, Jo gyvenimo būdu ir vertybėmis. Mokiniai atlikdami užduotis ieškojo savo panašumų su Šv. Kazimieru, aiškinosi Jo gyvenime vyraujančias vertybes, prisiminė tradicijas ir atliko įvairias praktines ir interaktyvias užduotis.

Nepaisant kilusių nesklandumų ir trikdžių rezultatu visi tapome patenkinti. Mokiniai kupini įspūdžių jau laukia kito mūsų susitikimo ir naujų bendrų pamokų.

Dėkoju mokytojai Dainai už bendrystę ir galimybę mūsų mokiniams turėti kitokias pamokas.

Tikybos mokytoja I. Liutkevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *