BELAUKIANT GRAŽIAUSIŲ METŲ ŠVENČIŲ

Šiandien Kalėdos kiekvienam iš mūsų yra bene pati didžiausia ir gražiausia metų šventė. Jos ypač laukia vaikai. Džiaugdamiesi papuošta mokykla, kasdien atrasdami mažus stebuklus klasėse, 1-4 klasių mokiniai sulaukė paskutinės šiais kalendoriniais metais mokslo dienos. Gruodžio 23 – ioji buvo ypatinga, kvepianti kalėdomis. Visi mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kalėdų pasaka“, kurioje išsamiau sužinojo apie tradicijas, aptarė patiekalus, kuriuos gamina šventiniam stalui. Su džiaugsmu patys išsikepė imbieru, cinamonu ir medumi kvepiantį meduolį. Po edukacijos mokiniai prie puošnių stalų klasėse kalbėjosi apie praėjusius metus, išsakė ko laukia iš artėjančių. Tačiau pramogos nesibaigė. Vidudienį visi nuskubėjo į sporto salę, kur jų laukė svečiai: elfė, panda ir didžiulis meškinas. Vaikams buvo be galo smagu: šoko, dainavo, atliko linksmas užduotis. Sulaukę Kalėdų senelio su dovanėlėmis, kupini puikų įspūdžių išskubėjo namo. Dabar jau visi susitiks tik kitais metais. 

4a klasės mokytoja                                                        Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *