AUGA NAUJA LENGVAATLEČIŲ KARTA

2022 metų gegužės 10 d. Kuršėnų sporto mokyklos stadione vyko lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo Kužių mokyklos mokiniai. „Vilčių startai“ komandos nariai Augustė Stankūnaitė kamuoliuko rungtyje iškovojo pirmąją vietą, o 300 m bėgime buvo antra. Matas Žerlauskas buvo nenugalimas 60 m ir šuolio į tolį rungtyse, o Erika Šiopytė antra liko 60 m bėgime. Visi šie mokiniai mokosi ketvirtoje klasėje.

     Vaikų grupėje pirmąsias vietas iškovojo Vilius Baltutis (rutulys), Aistis Tamulis (kamuoliuko metimas), Agnė Kryževičiūtė (300 mbėgimas). Justas Altaravičius antras liko šuolio į tolį rungtyje, o Agnė trečia 60 metrų  bėgime. Visi mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais. Viso pelnyti 10 medalių. Šaunuoliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *