AŠTUNTOKAI KELIAUJA IR POILSIAUJA

Baigiantis mokslo metams, birželio 9 ir 10 dienomis, aštuntos klasės mokiniai vyko į dviejų dienų kelionę traukiniu  Lietuvos pajūrin. Oras buvo puikus. Kelionės tikslas – žygis pėstute pajūriu iš  Palangos į Girulius. Aplankėme iliuzijų namą Eureka. Edukacijos metu susipažinome su įvairiomis energijos rūšimis, praktiškai išbandėme garo turbinos ir Stirlingo variklio veikimą. Aplankėme veidrodžių labirintą, išbandėme įvairius objektus, kurie visų nuostabai, fizikos dėsningumais paremtais veikimo principais, sukelia iliuzijas.

Žygis pėstute buvo sunkus. Kitą dieną ne visiems pakako fizinių jėgų viešuoju transportu vykti į Melnragę, aplankyti uosto vartus, pavaikščioti molu. Liko laiko ir Klaipėdos objektams, kuriuos lankėme grupelėmis ir individualiai. Kelionė traukiniu namo buvo rami, skirta apmąstymams….

Mokslo metai dar nesibaigė: aštuntos klasės mokiniai pailsėję po intensyvaus žygio pajūriu, birželio 13 d. išsiruošė į dviejų dienų stovyklą „Šilelis“  Kuršėnų kaimiškojoje seniūnijoje. Sąlygos  stovykloje kariškos:  įsikūrimas (palapinių surinkimas), griežta dienotvarkė, smagūs fiziniai užsiėmimai – kliūčių ruožas, orientacinis žygis naudojant kompasą ir žemėlapius, airsoftas –  karinis, taktinis žaidimas.

Vakarinį pasisėdėjimą prie laužo sugadino lietus. Pliaupė visą naktį. Lietingas oras sugadino ir antrosios dienos veiklas. Bet pusryčiauti, dalyvauti vadovų organizuotame protmūšyje – uždaroje terasoje prie šilumą skleidžiančio židinio, didžiulis  malonumas.

Išaiškinti nugalėtojai, komandos apdovanotos  kariniais maisto daviniais. Namų visi jau buvo pasiilgę…

Informaciją parengė klasės vadovė Dalia Liutkienė 2022-06-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *