ANTROKŲ IR KETVIRTOKŲ KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ

Mokiniai, nuvykę į Klaipėdos delfinariumą, stebėjo delfinų pasirodymą. Tai buvo edukacinis renginys, skirtas supažindinti su nuostabiais gyvūnais, siekiant, kad žmogus saugotų ir tausotų natūralią aplinką ir jūrą. Apie savo kelionę pasakojo delfinukas Vėjas. Vaikai pamatė nuostabią gyvūnų elgseną, plastiką, jėgą ir žaismingumą, norą bendrauti su žmonėmis. Po to aplankėme jūrų muziejų. Apžiūrėjome ekspozicijas tiek salėse, tiek akvariumuose viduje, tiek lauko baseinuose, kuriuose plaukioja ruoniai, jūrų liūtai bei pingvinai. Didžiausią įspūdį paliko akrilo tunelis, kuris leido pasijusti tarsi po vandeniu ir stebėti dideles žuvis iš apačios. Namo parsivežėme pilną bagažą, džiaugsmo, įspūdžių ir žinių!

 2 kl. mokytoja S. Žukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *