ANTRASIS TARPTAUTINIO PROJEKTO „SAY HELLO TO THE WORLD“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

Saulėtą gegužės 16- osios popietę įvyko antrasis tarptautinio projekto, vykdomo Kužių mokykloje, partnerių susitikimas. Jo metu dviejų šalių atstovai- Slovėnijos penktokai ir Lietuvos šeštokai turėjo mini konferenciją ir vieni kitiems pristatė savo mokyklas.

Mūsų šeštokams pasiruošimas truko apie dvi savaites. Jo metu vaikai išsirinko savo mėgstamiausias Kužių mokyklos erdves, vėliau jas savarankiškai fotografavo, ruošė angliškas kalbas bei pasisakymus toms erdvėms pristatyti. Kiek naujų angliškų žodžių buvo išmokta! Toks pat pasiruošimas teko ir mūsų partneriams slovėnams.

O tuomet ir vėl- pasitelkiant nuotolinį ryšį per zoom platformą, mokiniai, vienas po kito, sėsdavo prie kompiuterio, dalijosi ekranu, rodė savo darytas mokyklos nuotraukas ir angliška greitakalbe čiauškėjo kokia jiems graži ir mylima jų mokykla. Kad nepritrūktų drąsos ar būtų primintas iš galvos išskridęs angliškas žodelis- prisėdusi šalia visus palaikė anglų kalbos mokytoja Dovilė.

O po visko- liko šūsnis smagių nuotraukų su plačiausiomis vaikų šypsenomis ir tradiciniais pasimojavimais- „Bye bye! See you next time! “ (angl. Iki kito susitikimo!).

Anglų kalbos mokytoja D. Bulanovienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *