4A KLASĖS MOKINIAI DALINOSI GERUMU

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina prie didžiausios ir gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdų. Tai – geriausias laikas gėrio paieškoms savyje ir aplinkoje. Geriausias laikas apsidairyti aplinkui ir pastebėti žmogų esantį šalia bei padovanoti lašelį dėmesio, kuris sušildys širdį. Jau tradicine tapo 4a klasės bendruomenės organizuojama akcija „Dalinuosi gerumu“. Vaikai su tėveliais ruošė dovanėles senoliams. Ne tik rinko parduotuvėje, bet ir gamino patys. Su didžiule meile ir šiluma vaikai dėliojo savo dovanėles. Ten įdėjo ir su mokytoja Rasa padarytus sveikinimo atvirukus.  Suruoštas dovanas nešė jiems į namus. Nors ir ne visus rado namuose, tačiau visos dovanos su linkėjimais rado savo šeimininkus. Senolių nuostaba, nuoširdi padėka ir šypsena padėjo vaikams pajusti, kad jų dovana yra ypatinga. Dovanotas dėmesys grįžo atgal ir sušildė širdis.  Gal būt empatijos ugdymas, vaikų supratimas, kad reikia padėti ir dalintis gerumu, formuos vertybes, kurių dėka mūsų pasaulis taps geresnis ir gražesnis.

4a klasės mokytoja                                                        Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *