1-4 KLASIŲ MOKINIAI MINI ARTĖJANČIĄ VASARIO 16-ĄJĄ

Artėja svarbi kiekvienam lietuviui  diena. Diena, kai prisimenami Lietuvos istorijos faktai, įvykiai ir daug kalbama apie meilę Tėvynei. Tai Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, kuri simbolizuoja Lietuvos vienybę ir dvasią bei liudija, kad esame stipri tauta, laisvoje valstybėje.

Vasario 10 d., prieš išskubėdami atostogauti, 1-4 klasių mokiniai susirinko paminėti šį  istorinį  įvykį. 4a klasės mokiniai organizavo ir vedė renginį. 1, 2, 3, 4b klasių mokiniai skyrė  gražiausius poetų posmus Tėvynei. Pasigėrėję nuostabiais vaizdais iš virtualaus albumo „Neregėta Lietuva“, sudainavę bendrą dainą, pradinių klasių mokiniai tęsė pamokas. Kiekvieno širdelėje spurdėjo pasididžiavimas ir džiaugsmas, kad  yra Lietuvos pilietis.

4a klasės mokiniams veikla šiuo renginiu nesibaigė. Jie vykdė mokymosi tarnaujant projektą „Mano Lietuva“. Tad nuskubėjo ir pas mažuosius savo draugus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo ugdytinius. Ketvirtokai pristatė informaciją apie šią svarbią datą, kartu dalyvavo viktorinoje, išklausė mažųjų deklamuojamų eilėraščių. Visus ugdytinius pavaišino Austėjos mamos keptais keksiukais, puoštais su pačių pagaminta trispalve vėliavėle. Kiekvienam dalyviui padovanojo šiai šventei pagamintas apyrankes.

Artėjant Lietuvos valstybingumo atkūrimo šventei, prasmingai šį įvykį paminėti siekia kiekvienas lietuvis. Nesvarbu kokio amžiaus jis būtų, ar kokioje šalyje begyventų. Šiomis dienomis vis dažniau išgirstami  mums taip reikšmingi žodžiai: Lietuva, Tėvynė, Gimtinė… Šalia jų galėtumėme parašyti: mylėti, gerbti, saugoti… Labai svarbu, kad kiekvieno vaiko vertybiniame pasaulyje pilietiškumas augtų ir stiprėtų. Jis turi būti išjaustas padedant kitam, švenčiant ir minint svarbiausias Lietuvai datas bendrystėje.

4a klasės mokytoja                                                        Rasa Lukauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *