SUSITIKIMAS SU KALBININKU ANTANU SMETONA

Balandžio 12 d. (antradienį) 15 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) vyks susitikimas su kalbininku, žymiu lietuvių kalbos puoselėtoju ir tyrinėtoju dr. ANTANU SMETONA.

Bus kalbama tema „Lietuvių kalbos dabartis – keliai ir klystkeliai“.

„Kalbą nuolat reikia tvarkyti, puoselėti ir auginti, nes kitaip ji bus kaip šiukšlynas ar apžels kaip gėlių darželis, apeis dilgėlėmis ir tuo viskas pasibaigs“, – metaforiškai teigia A. Smetona (šaltinis – bernardinai.lt).

Susitikimo metu bus apžvelgiama dabartinė lietuvių kalbos situacija, supažindinama su mitais apie kintančią skyrybą, rašybą ir kirčiavimą bei kitos gimtosios kalbos aktualijos.

Maloniai kviečiame dalyvauti visus, neabejingus lietuvių kalbai ir jos grožiui ir išskirtinumui!

Daugiau informacijos tel. (8 41) 55 26 06.

Susitikimas organizuojamas įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Taisyklingos kalbos ugdymas ir sklaida: puoselėjama vertybė”.

Primename, kad nors po truputį ir grįžtame į įprastą gyvenimą, nepamirškime ir toliau laikytis šių sveikatos saugos taisyklių (kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo, atstumo, rankų dezinfekavimo ir kt.).

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija