PILIETINIO SĄMONINGUMO IR ISTORIJOS DIENOS RENGINYJE VILNIUJE

Kužių mokyklos mokiniai – Aidanas Piora (10kl.), Jaunius Mockus (8 kl.), Kamilė Paštuolytė (7 kl.), vadovaujami mokytojų Violetos Laurutienės ir Tatjanos Borisevičienės,  dalyvavo nacionaliniame mokinių konkurse ,,Praeities stiprybė – dabarčiai“. Konkurso organizatoriai – Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universitetas ir Kultūros ministerija. Mokinių sukurtas filmukas ,,Laisvės trajektorijos“ pateko į konkurso geriausių darbų dešimtuką.  Konkurso organizatoriai pakvietė konkurse dalyvavusius komandos narius, jiems talkinusias mokytojas ir komandos narių bendraklasius balandžio 15 d. dalyvauti Pilietinio sąmoningumo ir istorijos dienos renginyje, kurio metu padėkos raštais, knygomis, kuprinėmis buvo apdovanoti komandos nariai ir juos ruošusios mokytojos Violeta Laurutienė ir Tatjana Borisevičienė. Mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Medicinos fakultete ir Bioarcheologijos tyrimų centro laboratorijoje, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Mokiniai ir mokytojai buvo pavaišinti kariškais pietumis akademijos valgykloje, dalyvavo įvairiose veiklose, sužinojo apie studijas akademijoje, kariškių gyvenimo sąlygas ir kt.  

Laima Malakauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Filmukas Viltės Blekaitytės, 8 klasė.