KŪRYBINIŲ DARBŲ VIRTUALI PARODA „ATVERKIME KALBOS TURTUS“

„Kalba yra didis tautos statytas paminklas.“ Jonas Jablonskis

Nuo 2022 m. vasario 16 d. iki 2022 m. kovo 11 d. naujienų portalas www.manokraštas.lt organizavo respublikinę kūrybinių darbų virtualią parodą „Atverkime kalbos turtus“. Ši paroda –  Lietuvių kalbos dienų renginys. Parodos globėjai: Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja dr. Vilija Targamadzė ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija. Parodos tikslas – plėsti ir turtinti vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos žodyną.

Mokiniai naudojo originalias (pačių fotografuotas) nuotraukas, kuriose nufotografuotas konkretus daiktas. O ant nuotraukų,  naudodami įvairias IT programas, surašė daiktą apibūdinančius būdvardžius.

Džiaugiamės mokinių dalyvavimu bei noru tyrinėti lietuvių kalbą ir atrasti jos vaizdingumą.

Už meniškus ir kūrybiškus darbus, papuošusius portalo virtualią parodą, dalyviai ir juos ruošę pedagogai paskatinti padėkomis.

Mokinių darbai publikuojami adresu: